بزرگترین گردهمایی انجمن هاو نواب رییس بانوان استانهای فدراسیون ورزشهای همگانی

بزرگترین گردهمایی انجمن ها ، کمیته های ورزشی و نواب رییس بانوان استانهای فدراسیون ورزشهای همگانی با حضور دکتر فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، بزرگترین گردهمایی انجمن ها ، کمیته های ورزشی و نواب رییس بانوان استانهای فدراسیون ورزشهای همگانی با حضور دکتر فریبا محمدیان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مجدآرا رییس فدراسیون ورشزهای همگانی ، غلامرضا کمانه نایب رییس فدراسیون ، دکتر میترا روحی نایب رییس بانوان ، دکتر محمدرضا دوست محمدی دبیر ، دکتر حسین طاووسی دبیر اجرایی همایش و روسای انجمن ها و کمیته های متناظر استانی روز گذشته 28 بهمن ماه در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد .

دکتر فریبا محمدیان در مراسم افتتاحیه این همایش اظهار داشت : ورزش همگانی از دغدغه های جامعه امروز و وزارت ورزش و جوانان است . بحث ورزش همگانی مربوط به یک دستگاه نیست و در این حوزه تمامی دستگاههایی که به نوعی به حوزه اجتماعی مرتبط هستند احساس مسئولیت می کنند .
در وزارت ورزش نیز معاونت ورزش همگانی سیاست گذاری کرده وشورای عالی ورزش همگانی را تشکیل داده است و این نشان از اهمیت ورزش همگانی است .
معاون وزیر در امور ورزش بانوان افزود : یکی از برنامه ریزی های ما ارائه خدمات رایگان و ارزان قیمت به همه اقشار جامعه است و در این خصوص هماهنگی هایی صورت گرفته است .
محمدیان با ارائه گزارش مرکز آمار ایران در سال 94 تصریح کرد : 2/44 درصد افراد بالای 18 سال و بالاتر ورزش می کنند یعنی جمعیتی بالغ بر 24 میلیون نفر و 8/55 درصد یعنی 30 میلیون نفر آنان ورزش نمی کنند.

معاون امور ورزش بانوان با اشاره به اوقات فراغت بانوان در کشورمان گفت : 4 تا 5 ساعت وقت فراغت روزانه هر فرد به عنوان میانگین جهانی محاسبه گردیده است که سهم ورزش در اوقات فراغت ایرانیان در اولویت های هر نفر قرار دارد و این در زنان مشهودتر است .
دکتر محمدیان در پایان از فعالیتهای گسترده فدراسیون ورزشهای همگانی در راه توسعه ورزش همگانی در کشور تقدیر و تشکر کرد .
همچنین دکتر مجدآرا رییس فدراسیون ورشزهای همگاین ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان به تشریح اهداف گردهمایی بزرگ مسئولین کمیته های متناظر هیاتها و انجمن ها پرداخت و اشاره به موفقیت های کسب شده ناشی از تلاش هیاتها و کمیته های استانی 54 رشته تحت پوشش ورزش همگانی در سطح کشور رئوس برنامه های سال آتی فدراسیون را برشمرد .
وی با تاکید بر توجه ویژه به ورزش بانوان خبر تاسیس انجمن ورزش مادران را قدمی مهم در راستای رفع فقر حرکتی در مادران و خانواده ها دانست .
گفتنی است در حاشیه گردهمایی انجمن ها ، کمیته های ورزشی و نواب رییس بانوان استانهای فدراسیون ورزشهای همگانی نمایشگاه ملی تولید و خدمات ورزشی با رویکرد ورزش همگانی و اقتصاد مقاومتی نیز برپا است.

تماس با ما

  30007006699463

 --------

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

عضو شوید

*********